© Stichting Organisatie Muziekfestivals Evenementen Den Burg

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon

Texelblues wordt mede mogelijk gemaakt door:

Texelblues Festival hoofdsponsor Texels Bier
Texelblues Festival sponsor Jutterteje
Winkelhart.jpg
recreatie service texel NL.jpg
texelinformatie-nl_logo_video.png
VBA.jpeg
Texelblues line-up 2019:
Vrijdag 11 oktober
zaterdag 12 oktober

Question Plaza    (mainstage)

Taveerne de 12 Balcken

Cafe de Slock                      

Public Grill/Hollebol            

Cafe de Zwaan                    

 

Cafe Mans                          

Eetcafe de Steenenplaats              

't Schoutenhuys                  

Hotel de Lindeboom           

Stayokay                              

Vibes Foodbar

De Coninck van Poolen

De Kastanjeboom 

  

 

Ray Stepien Trio

Erja Lyytinen (FIN) 24.00

Sheewawah  22.45

Farstreet / Stef Paglia Trio (B)

Tony Dowlers Hellhounds  (UK)             

No King 

Dede Priest (USA) & Johnny Clark’s Outlaws

The Men Unplugged / Little Boogie Boy

Bas Kleine & The Harmonica's 22.30             

Zydeco La Louisiane  22.45              

Boom Boom Barber    

The Blue Clay 19.00 uur                       

Gumbo & The Monk 22.30

Slim Robin Band 

Bluesdiner 17.00 - 20.00

 

Question Plaza    (mainstage)

 

Taveerne de 12 Balcken   

Cafe de Slock                      

Public Grill/Hollebol            

Cafe de Zwaan                    

Cafe Mans                          

Eetcafe de Steenenplaats            

't Schoutenhuys                  

Hotel de Lindeboom                   

Stayokay                              

Vibes Foodbar

De Coninck van Poolen

De Kastanjeboom 

Proeflokaal 'De Texelse'      

 

La Grange

Aynsley Lister Band (UK)  24.00

Backwater Roll Blues Band (UK) 22.45                

Stef Paglia Trio  (B) / Farstreet    

Tony Dowlers Hellhounds (UK)               

Hip Shake / Joost de Lange Band                  

The Men Unplugged / Little Boogie Boy

Bas Kleine & The Harmonica's 22.30   

Cowpokes  22.45               

’69 Comeback          

The Journeymen 20.00 - 22.00 uur                    

Richville 22.30

GG & The Cruisers

Bluesdiner 17.00 - 20.00

Duketown Slim 14.00 - 17.00

 

Aanvang optredens 22.00 uur mits anders aangegeven

zaterdag 12 oktober
(dagprogramma)

Aanvang optredens 14.00 uur tot 17.00 uur (blokkenschema volgt)

Cafe de Slock                                

Cafe de Zwaan                    

Cafe Mans                          

Hotel de Lindeboom           

Stayokay                              

Texelblues Challenge

Texelblues Challenge

Texelblues Challenge

Texelblues Challenge

Texelblues Challenge

“Texels Bier Bluesnight”

Question Plaza  (mainstage)  'PLUS CONCERT' 20.30

Edwin Blues Bakker (voorprogramma)

Julian Sas Band  

  

 

Texelblues Festival hoofdsponsor Texels Bier
zondag 13 oktober

Radio 501 en Radio Texel verzorgen op donderdagavond, vrijdagmiddag en zaterdagmiddag speciale live Bluesuitzendingen vanaf  de Groeneplaats in Den Burg.

programma stayokay

Vrijdag 11 oktober       vanaf 19.00 uur The Blue Clay

Zaterdag 12 oktober   17.00  - 18.00 uur The Blue Clay

                                        20.00 - 22.00 uur The Journeymen

Zaterdag 12 oktober    11.30 uur Workshop 'Guitarbox bouwen'